Winter cup 2024/ 2025

Začíná další ročník Winter Cupu, tentokrát se účastní 12 párů. Hrát se bude systémem každý s každým.
Startujeme 20. 10.
Pozor bude změna v časech! Začínáme v 10:00, poté v 11:30 a nakonec ve 13:00. Hraje se opět klasicky na dva vítězné sety, nebo můžete třetí set odehrát jako velký tiebreak – to záleží na čase, který vám zbývá. Pokud ani to nestihnete a zápas skončí například 6:4 a 4:5, vítěz prvního setu získá 2 body, druhý hráč 1 bod. Pokud bude stav 6:4 a 5:4, vítěz bere 3 body.
Startovné je bohužel tentokrát v plné výši, což mi sdělila nová paní ředitelka – už nám bohužel nedá zvýhodněnou cenu. Čas od 10:00 je nastaven proto, že si mylně myslela, že Winter Cup už skončil a nebude se hrát (dostala nějakou špatnou informaci). Řekl jsem jí, že bych o tom přece musel vědět! Původně to mělo začínat až od 11:00, ale podařilo se mi to vyjednat na 10:00. Příští sezónu se vrátíme zpět na 9:00.
Proto je nyní startovné 2000 Kč na osobu. Doufám, že se to do budoucna zase změní.
Jako náhradníky můžete použít kteréhokoliv klubového hráče, který nehraje Winter Cup. Termíny si můžete mezi sebou vyměnit, hlavně je důležité, abyste se spolu domluvili. Pokud budete potřebovat čísla na hráče, pošlu vám je. Míče budou k dispozici u správce haly a po odehrání posledního zápasu je prosím vraťte zpět správci. Výsledek zápasu mi nahlásí vítěz, pokud výsledek nebude nahlášen, bohužel nebude zapsán.

René Košut